O nás

Publikováno v Uncategorised

Společnost Kodo Praha s.r.o. je specialistou v oblasti internetu.

Internet je nejrychleji se rozvíjející oblast, která i nadále stále posiluje. Je proto důležité, aby každý, kdo chce uspět ve světě podnikání nebral internetovou prezentaci na lehkou váhu.
Proto neváhejte a obraťte se na nás.
My vám s propagací na internetu pomůžeme. Vaše internetová reklama bude efektivní a váš podnik bude vyhledáván. 
Firmám nabízíme komplexní služby, které je vynesou na přední pozice vyhledávačů.

Poskytujeme:

  • internetový marketing
  • správu a údržbu webu
  • webový design a grafiku
  • aktualizaci obsahu
  • sdílení a zálohovaní dat
  • školení bezpečnosti a práce na internetu
  • Výroba webových stránek, php programování a html kodování
  • Tvorba aplikací pro Iphone a Android
  • Různé druhy grafických, animovaných a flashových prezentací
  • Flashové hry

Společnost Kodo Praha je specialista v oblsti internetové komunikace, sdílení a zálohování dat. Jsme generálním zástupcem společnosti humyo.com Humyo LTD v České a Slovenské republice.

Pavič P.

Zakladatel a jednatel společnosti Kodo Praha s.r.o., která vznikla v roce 2003. Vystudoval matematicko-fyzikální fakultu se zaměřením na programování. Zajímá se nejen o programování, ale také o online služby a sdílení dat. Od roku 2008 intenzivně spolupracuje s anglickou společností Humyo LTD, kterou v roce 2010 koupila společnost SafeSync a Micro Trend. Vždy se snaží webu dát něco víc a posunout jej dál. Pro zákazníky tak tvoří dynamickou a multimediální věc, která se plně přizpůsobuje jejich potřebám. Jeho motto je: Náš zákazník náš pán!

Wais J.

Marketingový supervizor. Od roku 2000 pracoval jako ředitel marketingu ve společnosti Kenvelo a později od 2003 tyto zkušenosti uplatňuje na internetu. Online marketing je náplní jeho denní práce, ale zároveň i velkým koníčkem. Když nepřemýšlí o marketingu, tak sleduje denní návštěvnosti webů.

Turnová K.

SEO analytik. Katka pro naši společnost pracuje externě a vyznačuje se tím, že vždy najde ta pravá slova, která budou slušet webům našich zákazníků. To hlavní, co chce od našich klientů vždy vědět, je to, v čem jsou lepší než jejich konkurence.

Uhrin I.

Programátor. Spolupráce s Ivanem je pro nás naprostou samozřejmostí a činíme tak již dlouhá léta. Database a Mysql jsou pro něj hračkou. Když nesedí u počítače, což se děje jen výjimečně, když si jde ven zakouřit, tak alespoň v ruce drží Smartphone a nahrává data.

Máme i řadu dalších spolupracovníků ze zahraničí. Například v Anglii, kde jsou umístěny naše servery, ve Vietnamu máme Ha Tana, který je css stylistou a neposledním v řadě je Pen flash programátor.

Humyo.cz je zároveň součástí společnosti Trend Micro, která je jednou z největších v oblasti bezpečného internetu.

humyo zaloha dat trendmicro bezpecnost


Výroba webových stránek.

Na souhrn našich referencí se můžete podívat zde REFERENCE.

Naši klienti: 

telefonica O2 loccitane3

Tvorba webových stránek

Publikováno v Uncategorised

Tvoříme webové stránky přímo na míru s kompletní nabídkou.

Naším cílem není jen tvořit webové stránky, ale současně je dobře propagovat, a tak zajistit jejich vysokou návštěvnost. Dokážeme vyrobit stránky nejen hezké a funkční, ale zaručíme, že se dostanou na první místa při vyhledávání v daném oboru nebo při zadání klíčového slova.

Vyrobíme pro vás plně optimalizované stránky, které vám pomohou při vašem podnikání. S webovými stránkami od nás budete určitě úspěšní. Nabízíme vám profesionální přístup a špičkové služby.

Tvorba www stránek...

 

Další články...