Optimalizace pro vyhledávače

Publikováno v Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače

Optimalizace pro vyhledávače je sice jen jednou z několika možných marketingových strategií na Internetu, je však tou naprosto nejzásadnější. Je to základ, bez něhož nic dalšího nepostavíte. I když jinak zůstanete naprosto nečinní, samotná optimalizace pro vyhledávače Vám přinese 80 až 90 procent celkové návštěvnosti Vašich webových stránek.

V průběhu  se efektivně upravuje obsah stránek.

Tyto úpravy následně zajistí validitu stránek pro vyhledávače, zlepší pozici stránek ve výsledcích vyhledávání a tím ve finále zvýší jejich návštěvnost.

SEO optimalizace je dlouhodobá, systematická a efektivní propagace webových stránek.


Před zahájením SEO optimalizace je nejprve nutné provést kompletní analýzu webu. Je také důležité si určit jaký význam by stránky měli mít.

Důležité je vědět jestli se jedná o stránky určené k poskytování informací, prodeji zboží a služeb. Jedná o stránky, kam se lidé mají vracet opakovaně anebo se jedná o jednorázovou záležitost. Mají stránky pouze poskytovat základní informace o firmě, podporovat značku, sloužit k získání nových zákazníků, dodavatelů nebo například k průzkumu.

SEO (optimalizace pro vyhledávače) je efektivní cesta pro uživatele internetu k vašim stránkám, které se objeví na první stránce výsledků hledání na Seznamu, Google a dalších, když bude hledajícím zadáno relevantní slovní spojení. SEO optimalizace je ideální reklama.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je soubor metod aplikovaných nejen na webové stránky za účelem zvyšování návštěvnosti přes fulltextové vyhledávače, které řadí výsledky dle nespočet veřejnosti neznámých kritérií, tzv. algoritmů. Webové stránky vyhovující nejlépe algoritmům vyhledávačů se zobrazují na nejvyšších pozicích.

Rádi Vám poradíme s konkrétními potřebami. Nemáte-li představu, jak SEO optimalizaci realizovat, připravíme pro Vás strategii, která Váš web dlouhodobě udrží na vysokých pozicích